Produkte > SUMIDA > CDRH6D28NP-8R6NC
CDRH6D28NP-8R6NC
CDRH6D28NP-8R6NC Sumida
CDRH6D28.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 8.6uH 1.85A
auf Bestellung 3403 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH6D28NP-8R6NC Sumida
Description: FIXED IND 8.6UH 1.85A 58MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 58mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 8.6 µH, Current Rating (Amps): 1.85 A.
Weitere Produktangebote CDRH6D28NP-8R6NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH6D28NP-8R6NC CDRH6D28NP-8R6NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh6d28_2024april.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 8.6uH 30% 100KHz Ferrite 2.95A 0.058Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH6D28NP-8R6NC CDRH6D28NP-8R6NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH6D28.pdf Description: FIXED IND 8.6UH 1.85A 58MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 58mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.6 µH
Current Rating (Amps): 1.85 A