CDRH6D38NP-330NC
CDRH6D38NP-330NC Sumida America Components Inc.
CDRH6D38.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.1A 124 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 124mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH6D38NP-330NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.1A 124 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 124mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH6D38NP-330NC CDRH6D38NP-330NC Hersteller : Sumida CDRH6D38.pdf Power Inductors - SMD 33uH 1.1A 30% SMD LP INDUCTOR
auf Bestellung 410 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CDRH6D38NP-330NC CDRH6D38NP-330NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH6D38.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.1A 124 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
auf Bestellung 1710 Stücke:
Mindestbestellmenge: 16
CDRH6D38NP-330NC Hersteller : Sumida CDRH6D38_Sumida.pdf Дросель SMD, L = 33 мкГн, Idc, А = 1,1, Точн, % = 30, Rdc, мОм = 124, Габ. розм, мм = 6,7 х 6,7 х 4,0, Тексп, °С = -40...+100, Екранування = Так, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 6.7x6.7x4.0mm Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 1000 Stücke
verfügbar 2 Stücke:
CDRH6D38NP-330NC CDRH6D38NP-330NC
Produktcode: 32797
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
CDRH6D38.pdf Drosseln > Induktivität (Drosseln) leistungs SMD
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH6D38NP-330NC CDRH6D38NP-330NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh6d38_2024april.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 33uH 30% 100KHz Ferrite 1.95A 0.124Ohm DCR T/R