CDRH6D38NP-560NC
CDRH6D38NP-560NC Sumida America Components Inc.
CDRH6D38.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 56UH 850MA 202 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 202mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 850 mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH6D38NP-560NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 56UH 850MA 202 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 202mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 850 mA.