Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH6D38T125NP-101PC
CDRH6D38T125NP-101PC
CDRH6D38T125NP-101PC Sumida Corporation
cdrh6d38t125en.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 100uH 25% 100KHz Ferrite 0.85A 0.372Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH6D38T125NP-101PC Sumida Corporation
Description: FIXED IND 100UH 850MA 372 MOHM, Tolerance: ±25%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 372mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 680mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 850 mA.
Weitere Produktangebote CDRH6D38T125NP-101PC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH6D38T125NP-101PC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH6D38T125.pdf Description: FIXED IND 100UH 850MA 372 MOHM
Tolerance: ±25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 372mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 680mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 850 mA