Produkte > SUMIDA > CDRH6D38T125NP-5R6NC
CDRH6D38T125NP-5R6NC
CDRH6D38T125NP-5R6NC Sumida
smdc-s-a0011395955-1.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor
auf Bestellung 451 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH6D38T125NP-5R6NC Sumida
Description: FIXED IND 5.6UH 3.5A 30.5 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.85A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Weitere Produktangebote CDRH6D38T125NP-5R6NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH6D38T125NP-5R6NC CDRH6D38T125NP-5R6NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh6d38t125en.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 5.6uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 0.0305Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH6D38T125NP-5R6NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH6D38T125.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 3.5A 30.5 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.85A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A