Produkte > SUMIDA AMERICA COMPONENTS INC. > CDRH70D45BT150NP-150MC
CDRH70D45BT150NP-150MC
CDRH70D45BT150NP-150MC Sumida America Components Inc.
CDRH70D45BT150_Ver1.7_E.pdf?t=1585070199
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 3.1A 55 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.303" L x 0.287" W (7.70mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 55mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
auf Bestellung 1940 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH70D45BT150NP-150MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 3.1A 55 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.303" L x 0.287" W (7.70mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 55mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.
Weitere Produktangebote CDRH70D45BT150NP-150MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH70D45BT150NP-150MC CDRH70D45BT150NP-150MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH70D45BT150_Ver1.7_E.pdf?t=1585070199 Description: FIXED IND 15UH 3.1A 55 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 55mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A