Produkte > SUMIDA > CDRH73NP-150MC-B
CDRH73NP-150MC-B
CDRH73NP-150MC-B Sumida
CDRH73.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 15uH 1.33A 20% SMD PWR INDUCTOR
auf Bestellung 817 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH73NP-150MC-B Sumida
Description: FIXED IND 15UH 1.33A 130MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.33 A.
Weitere Produktangebote CDRH73NP-150MC-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH73NP-150MC-B CDRH73NP-150MC-B Hersteller : Sumida Corporation cdrh7320en.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 15uH 20% 1KHz Ferrite 1.33A 0.13Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH73NP-150MC-B CDRH73NP-150MC-B Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH73.pdf Description: FIXED IND 15UH 1.33A 130MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.33 A