Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH73NP-331MC-B
CDRH73NP-331MC-B
CDRH73NP-331MC-B Sumida Corporation
cdrh7320en.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 330uH 20% 1KHz Ferrite 0.28A 2.62Ohm DCR T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH73NP-331MC-B Sumida Corporation
Description: FIXED IND 330UH 280MA 2.62OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 2.62Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 280 mA.
Weitere Produktangebote CDRH73NP-331MC-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH73NP-331MC-B CDRH73NP-331MC-B Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH73.pdf Description: FIXED IND 330UH 280MA 2.62OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 2.62Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 280 mA