Produkte > CDR > CDRH74-221MC
CDRH74-221MC
CDRH74%20power%20inductor.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH74-221MC
Description: FIXED IND 220UH 360MA 1.17 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.17Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 360 mA.
Weitere Produktangebote CDRH74-221MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH74-221MC CDRH74-221MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH74%20power%20inductor.pdf Description: FIXED IND 220UH 360MA 1.17 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.17Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 360 mA