Produkte > SUMIDA > CDRH74NP-150MC-B
CDRH74NP-150MC-B
CDRH74NP-150MC-B Sumida
CDRH74.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 15uH 1.47A
auf Bestellung 5919 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH74NP-150MC-B Sumida
Description: FIXED IND 15UH 1.47A 81 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 81mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.47 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH74NP-150MC-B CDRH74NP-150MC-B Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH74.pdf Description: FIXED IND 15UH 1.47A 81 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 81mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.47 A
auf Bestellung 801 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
CDRH74NP-150MC-B CDRH74NP-150MC-B Hersteller : Sumida Corporation cdrh7420en.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 15uH 20% 1KHz Ferrite 1.47A 0.081Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.47 A