Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH74NP-821MC-B
CDRH74NP-821MC-B
CDRH74NP-821MC-B Sumida Corporation
cdrh7420en.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 820uH 20% 1KHz Ferrite 0.2A 5.2Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH74NP-821MC-B Sumida Corporation
Description: FIXED IND 820UH 200MA 5.2 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 5.2Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 820 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Weitere Produktangebote CDRH74NP-821MC-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH74NP-821MC-B CDRH74NP-821MC-B Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH74.pdf Description: FIXED IND 820UH 200MA 5.2 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 5.2Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH74NP-821MC-B CDRH74NP-821MC-B Hersteller : Sumida CDRH74.pdf Power Inductors - SMD 820uH .2A