Produkte > SUMIDA AMERICA COMPONENTS INC. > CDRH80D65BT150NP-471MC
CDRH80D65BT150NP-471MC
CDRH80D65BT150NP-471MC Sumida America Components Inc.
CDRH80D65BT150_Ver1.3_E.pdf?t=1585062535
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 470UH 610MA 799MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.339" L x 0.323" W (8.60mm x 8.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 799mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 640mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 610 mA
auf Bestellung 163 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH80D65BT150NP-471MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 470UH 610MA 799MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.339" L x 0.323" W (8.60mm x 8.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 799mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 640mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Part Status: Active, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 610 mA.
Weitere Produktangebote CDRH80D65BT150NP-471MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH80D65BT150NP-471MC CDRH80D65BT150NP-471MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH80D65BT150_Ver1.3_E.pdf?t=1585062535 Description: FIXED IND 470UH 610MA 799MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 799mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 610 mA