CDRH8D28HPNP-330NC
CDRH8D28HPNP-330NC Sumida America Components Inc.
CDRH8D28HP.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.1A 286 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 286mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH8D28HPNP-330NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.1A 286 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 286mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Weitere Produktangebote CDRH8D28HPNP-330NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH8D28HPNP-330NC CDRH8D28HPNP-330NC Hersteller : Sumida CDRH8D28-523512.pdf Power Inductors - SMD 33uH 1.9A 0.22ohms