CDRH8D28HPNP-680NC
CDRH8D28HPNP-680NC Sumida America Components Inc.
CDRH8D28HP.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 68UH 800MA 520MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 520mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH8D28HPNP-680NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 68UH 800MA 520MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 520mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Weitere Produktangebote CDRH8D28HPNP-680NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH8D28HPNP-680NC CDRH8D28HPNP-680NC Hersteller : Sumida CDRH8D28-523512.pdf Power Inductors - SMD 68uH 1.35A 0.4ohms