CDRH8D38NP-220NC
CDRH8D38NP-220NC Sumida America Components Inc.
CDRH8D38.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 2A 105 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 105mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2 A
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH8D38NP-220NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 2A 105 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 105mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH8D38NP-220NC CDRH8D38NP-220NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH8D38.pdf Description: FIXED IND 22UH 2A 105 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2 A
auf Bestellung 4582 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
CDRH8D38NP-220NC CDRH8D38NP-220NC Hersteller : Sumida CDRH8D38-514165.pdf Power Inductors - SMD 22uH 2.3A SHLD
Mindestbestellmenge: 2
CDRH8D38NP-220NC CDRH8D38NP-220NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh8d38.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 22uH 30% 100KHz Ferrite 2A 0.105Ohm DCR T/R