Produkte > SUMIDA > CDRH8D43HPNP-100NC
CDRH8D43HPNP-100NC
CDRH8D43HPNP-100NC Sumida
CDRH8D43HP.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 10uH 2.5A 30% SMD LP INDUCTOR
auf Bestellung 475 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH8D43HPNP-100NC Sumida
Description: FIXED IND 10UH 2.5A 53 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 53mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Weitere Produktangebote CDRH8D43HPNP-100NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH8D43HPNP-100NC CDRH8D43HP.pdf
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
CDRH8D43HPNP-100NC CDRH8D43HPNP-100NC Hersteller : Sumida Corporation 99568954893697cdrh8d43hp.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 10uH 30% 100KHz Ferrite 2.5A 0.053Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH8D43HPNP-100NC CDRH8D43HPNP-100NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH8D43HP.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.5A 53 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 53mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A