CDRH8D43HPNP-470NC
CDRH8D43HPNP-470NC Sumida America Components Inc.
CDRH8D43HP.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 1.2A 238 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 238mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH8D43HPNP-470NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 1.2A 238 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 238mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Weitere Produktangebote CDRH8D43HPNP-470NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH8D43HPNP-470NC Hersteller : Sumida CDRH8D43HP.pdf Power Inductors - SMD 47uH 1.2A 30% SMD LP INDUCTOR