Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH8D43HPNP-4R7NC
CDRH8D43HPNP-4R7NC Sumida Corporation
99568954893697cdrh8d43hp.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 3.9A 0.027Ohm DCR T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH8D43HPNP-4R7NC Sumida Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 3.9A 27 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 27mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.9 A.
Weitere Produktangebote CDRH8D43HPNP-4R7NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH8D43HPNP-4R7NC CDRH8D43HPNP-4R7NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH8D43HP.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 3.9A 27 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 27mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH8D43HPNP-4R7NC Hersteller : Sumida CDRH8D43HP-465741.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 3.9A 30% SMD LP INDUCTOR