Produkte > CDR > CDRH8D43HPNP-6R8NC
CDRH8D43HPNP-6R8NC
CDRH8D43HP.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 90080 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH8D43HPNP-6R8NC
Description: FIXED IND 6.8UH 3.3A 36 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 36mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3.3 A.
Weitere Produktangebote CDRH8D43HPNP-6R8NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH8D43HPNP-6R8NC Hersteller : Sumida Corporation 99568954893697cdrh8d43hp.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 0.036Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH8D43HPNP-6R8NC CDRH8D43HPNP-6R8NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH8D43HP.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 3.3A 36 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 36mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A