Produkte > SUMIDA > CDRH8D43NP-2R0NC
CDRH8D43NP-2R0NC
CDRH8D43NP-2R0NC Sumida
CDRH8D43.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 2uH 5.5A SMD LP INDUCTOR
auf Bestellung 344 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH8D43NP-2R0NC Sumida
Description: FIXED IND 2UH 5.5A 14 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 14mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 2 µH, Current Rating (Amps): 5.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH8D43NP-2R0NC CDRH8D43NP-2R0NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH8D43.pdf Description: FIXED IND 2UH 5.5A 14 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 14mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
auf Bestellung 152 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
CDRH8D43NP-2R0NC CDRH8D43NP-2R0NC Hersteller : Sumida Corporation 5127048082772366cdrh8d43.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 2uH 30% 100KHz Ferrite 6.3A 0.014Ohm DCR 3131 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A