Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH8D43NP-3R9NC
CDRH8D43NP-3R9NC
CDRH8D43NP-3R9NC Sumida Corporation
5127048082772366cdrh8d43.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 3.9uH 30% 100KHz Ferrite 4.9A 0.019Ohm DCR 3131 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH8D43NP-3R9NC Sumida Corporation
Description: FIXED IND 3.9UH 4.5A 19 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 19mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 3.9 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Weitere Produktangebote CDRH8D43NP-3R9NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH8D43NP-3R9NC CDRH8D43NP-3R9NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH8D43.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 4.5A 19 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 19mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A