CDRH8D43NP-470NC
CDRH8D43NP-470NC Sumida America Components Inc.
CDRH8D43.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 1.3A 150 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
auf Bestellung 17000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH8D43NP-470NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 1.3A 150 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH8D43NP-470NC CDRH8D43NP-470NC Hersteller : Sumida CDRH8D43HP.pdf Power Inductors - SMD 47uH 1.3A SMD LP INDUCTOR
auf Bestellung 4833 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CDRH8D43NP-470NC CDRH8D43NP-470NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH8D43.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.3A 150 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
Mindestbestellmenge: 13
CDRH8D43NP-470NC Hersteller : Sumida CDRH8D43_Sumida.pdf Дросель SMD, L = 47 мкГн, Idc, А = 1,3, Точн, % = 30, Rdc, мОм = 150, Габ. розм, мм = 8,0 х 8,0 х 4,5, Тексп, °С = -40...+100, Екранування = Так, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 8.0x8.0x4.5mm Од. вим: 3
Anzahl je Verpackung: 10 Stücke
verfügbar 3 Stücke:
CDRH8D43NP-470NC CDRH8D43NP-470NC
Produktcode: 62410
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
CDRH8D43.pdf Drosseln > Induktivität (Drosseln) leistungs SMD
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH8D43NP-470NC CDRH8D43NP-470NC Hersteller : Sumida Corporation 5127048082772366cdrh8d43.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 47uH 30% 100KHz Ferrite 1.42A 0.15Ohm DCR 3131 T/R