CDRH8D43NP-R68NC
CDRH8D43NP-R68NC Sumida America Components Inc.
CDRH8D43.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 680NH 6.9A 9.5 MOHM
Tolerance: ±35%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 9.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 6.9 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH8D43NP-R68NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 680NH 6.9A 9.5 MOHM, Tolerance: ±35%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 9.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 6.9 A.
Weitere Produktangebote CDRH8D43NP-R68NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH8D43NP-R68NC Hersteller : Sumida CDRH8D43.pdf Power Inductors - SMD 0.68uH 6.9A SMD LP INDUCTOR