Produkte > CUI DEVICES > CDS-1328-16-SP
CDS-1328-16-SP
CDS-1328-16-SP CUI Devices
cds_1328_16_sp-2887474.pdf
Hersteller: CUI Devices
Speakers & Transducers 13 mm, Round Frame, 0.2 W, 16 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker
auf Bestellung 909 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDS-1328-16-SP CUI Devices
Description: SPEAKR 16OHM 200MW TOP PORT 85DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 1.1kHz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Impedance: 16 Ohms, Power - Max: 300 mW, Power - Rated: 200 mW, Frequency Range: 880 Hz ~ 5 kHz, Efficiency - dBA: 85.00, Efficiency - Testing: 100mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDS-1328-16-SP CDS-1328-16-SP Hersteller : Same Sky cds-1328-16-sp.pdf Speakers & Transducers 13 mm, Round Frame, 0.2 W, 16 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker
auf Bestellung 862 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CDS-1328-16-SP CDS-1328-16-SP Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cds-1328-16-sp.pdf Description: SPEAKR 16OHM 200MW TOP PORT 85DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 1.1kHz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Impedance: 16 Ohms
Power - Max: 300 mW
Power - Rated: 200 mW
Frequency Range: 880 Hz ~ 5 kHz
Efficiency - dBA: 85.00
Efficiency - Testing: 100mW/100mm