Produkte > CUI DEVICES > CDS-203-32-SP
CDS-203-32-SP
CDS-203-32-SP CUI Devices
cds_203_32_sp-2887690.pdf
Hersteller: CUI Devices
Speakers & Transducers 20 mm, Round Frame, 0.5 W, 32 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker
auf Bestellung 918 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDS-203-32-SP CUI Devices
Description: SPEAKR 32OHM 500MW TOP PORT 89DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 850Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 680 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 89.00, Efficiency - Testing: 100mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDS-203-32-SP CDS-203-32-SP Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cds-203-32-sp.pdf Description: SPEAKR 32OHM 500MW TOP PORT 89DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 850Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 680 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 89.00
Efficiency - Testing: 100mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 924 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
CDS-203-32-SP CDS-203-32-SP Hersteller : Same Sky cds_203_32_sp.pdf Speakers & Transducers 20 mm, Round Frame, 0.5 W, 32 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker