Produkte > SAME SKY > CDS-2357-32-SP
CDS-2357-32-SP
CDS-2357-32-SP Same Sky
cds_2357_32_sp-3508856.pdf
Hersteller: Same Sky
Speakers & Transducers 23 mm, Round Frame, 0.5 W, 32 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker
auf Bestellung 398 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDS-2357-32-SP Same Sky
Description: SPEAKR 32OHM 500MW TOP PORT 87DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 800Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 640 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 87.00, Efficiency - Testing: 100mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDS-2357-32-SP CDS-2357-32-SP Hersteller : CUI Devices cds_2357_32_sp-2887763.pdf Speakers & Transducers 23 mm, Round Frame, 0.5 W, 32 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker
auf Bestellung 520 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CDS-2357-32-SP CDS-2357-32-SP Hersteller : CUI Devices cds-2357-32-sp.pdf Description: SPEAKR 32OHM 500MW TOP PORT 87DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 800Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 640 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 87.00
Efficiency - Testing: 100mW/100mm