Produkte > CUI DEVICES > CDS-2844-32-SP
CDS-2844-32-SP
CDS-2844-32-SP CUI Devices
cds_2844_32_sp-2887429.pdf
Hersteller: CUI Devices
Speakers & Transducers 28 mm, Round Frame, 0.25 W, 32 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker
auf Bestellung 921 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDS-2844-32-SP CUI Devices
Description: SPEAKR 32OHM 250MW TOP PORT 91DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 600Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 500 mW, Power - Rated: 250 mW, Frequency Range: 480 Hz ~ 6.5 kHz, Efficiency - dBA: 91.00, Efficiency - Testing: 100mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDS-2844-32-SP CDS-2844-32-SP Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cds-2844-32-sp.pdf Description: SPEAKR 32OHM 250MW TOP PORT 91DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 600Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 500 mW
Power - Rated: 250 mW
Frequency Range: 480 Hz ~ 6.5 kHz
Efficiency - dBA: 91.00
Efficiency - Testing: 100mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
CDS-2844-32-SP CDS-2844-32-SP Hersteller : Same Sky cds-2844-32-sp.pdf Speakers & Transducers 28 mm, Round Frame, 0.25 W, 32 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker