Produkte > CUI DEVICES > CDS-4020-16
CDS-4020-16
CDS-4020-16 CUI DEVICES
cds-4020-16.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Speakers Neodymium Iron Boron 550Hz 3W 90dBA 16Ohm Rectangular Solder Eyelet
auf Bestellung 198 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 58
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDS-4020-16 CUI DEVICES
Description: SPEAKER 16OHM 1.5W TOP PORT 90DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm), Shape: Oval, Rectangular Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Cloth, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 550Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Impedance: 16 Ohms, Power - Max: 3 W, Power - Rated: 1.5 W, Frequency Range: 440 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 90.00, Efficiency - Testing: 100mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDS-4020-16 CDS-4020-16 Hersteller : CUI DEVICES cds-4020-16.pdf Speakers Neodymium Iron Boron 550Hz 3W 90dBA 16Ohm Rectangular Solder Eyelet
auf Bestellung 198 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 58
CDS-4020-16 CDS-4020-16 Hersteller : Same Sky cds_4020_16.pdf Speakers & Transducers 40 x 20 mm, Rectangular Frame, 1.5 W, 16 Ohm Neodymium Magnet Cloth Cone Speaker
auf Bestellung 237 Stücke:
CDS-4020-16 CDS-4020-16 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cds-4020-16.pdf Description: SPEAKER 16OHM 1.5W TOP PORT 90DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm)
Shape: Oval, Rectangular Frame
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Cloth
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 550Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 16 Ohms
Power - Max: 3 W
Power - Rated: 1.5 W
Frequency Range: 440 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 90.00
Efficiency - Testing: 100mW/100mm