Produkte > SAME SKY > CDS-4051-32-SP
CDS-4051-32-SP
CDS-4051-32-SP Same Sky
cds_4051_32_sp-3508138.pdf
Hersteller: Same Sky
Speakers & Transducers 40 mm, Round Frame, 0.25 W, 32 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker
auf Bestellung 818 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDS-4051-32-SP Same Sky
Description: SPEAKR 32OHM 250MW TOP PORT 92DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 600Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 500 mW, Power - Rated: 250 mW, Frequency Range: 480 Hz ~ 6 kHz, Efficiency - dBA: 92.00, Efficiency - Testing: 100mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDS-4051-32-SP CDS-4051-32-SP Hersteller : CUI Devices cds_4051_32_sp-2887778.pdf Speakers & Transducers 40 mm, Round Frame, 0.25 W, 32 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker
auf Bestellung 941 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CDS-4051-32-SP CDS-4051-32-SP Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cds-4051-32-sp.pdf Description: SPEAKR 32OHM 250MW TOP PORT 92DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 600Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 500 mW
Power - Rated: 250 mW
Frequency Range: 480 Hz ~ 6 kHz
Efficiency - dBA: 92.00
Efficiency - Testing: 100mW/100mm