Produkte > CUI DEVICES > CDS-4553-16-SP
CDS-4553-16-SP
CDS-4553-16-SP CUI DEVICES
cds-4553-16-sp.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Speakers Neodymium Iron Boron 500Hz 2W 80dBA 16Ohm Round Solder Pad
auf Bestellung 196 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDS-4553-16-SP CUI DEVICES
Description: SPEAKER 16OHM 1W TOP PORT 80DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 500Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Impedance: 16 Ohms, Power - Max: 2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 400 Hz ~ 6 kHz, Efficiency - dBA: 80.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDS-4553-16-SP CDS-4553-16-SP Hersteller : CUI DEVICES cds-4553-16-sp.pdf Speakers Neodymium Iron Boron 500Hz 2W 80dBA 16Ohm Round Solder Pad
auf Bestellung 196 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 75
CDS-4553-16-SP CDS-4553-16-SP Hersteller : CUI Devices cds_4553_16_sp-2887451.pdf Speakers & Transducers 45 mm, Round Frame, 1 W, 16 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker
auf Bestellung 405 Stücke:
CDS-4553-16-SP CDS-4553-16-SP Hersteller : CUI Devices cds-4553-16-sp.pdf Description: SPEAKER 16OHM 1W TOP PORT 80DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 500Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Impedance: 16 Ohms
Power - Max: 2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 400 Hz ~ 6 kHz
Efficiency - dBA: 80.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 430 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
CDS-4553-16-SP CDS-4553-16-SP Hersteller : Same Sky cds_4553_16_sp.pdf Speakers & Transducers 45 mm, Round Frame, 1 W, 16 Ohm, Neodymium Magnet, PET Cone, Speaker