CDV16FF221JO3
CDV16FF221JO3 Cornell Dubilier Knowles
CD-CDV16.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 220PF 5% 1KV RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 668 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV16FF221JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 220PF 5% 1KV RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.461" (11.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV16FF221JO3 CDV16FF221JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CD-CDV16.pdf Mica Capacitors 220pF 1kV 5%
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CDV16FF221JO3 CDV16FF221JO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor CD_CDV16.pdf Mica Capacitors 220pF 1kV 5%