CDV19FF121JO3F
CDV19FF121JO3F Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 120PF 5% 1KV RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.343" (8.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Capacitance: 120 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV19FF121JO3F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 120PF 5% 1KV RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.343" (8.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Capacitance: 120 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV19FF121JO3F CDV19FF121JO3F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors 120pF 1kV 0.05%