CDV19FF252JO3 Cornell Dubilier Knowles
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 2500 pF
Voltage - Rated: 1 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV19FF252JO3 Cornell Dubilier Knowles
Description: MICA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 2500 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Weitere Produktangebote CDV19FF252JO3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV19FF252JO3 CDV19FF252JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE cornelldubilier_cd10-1160753.pdf Mica Capacitors 2500pF 1000V 5% tol.