Produkte > SAME SKY > CEB-20D64
CEB-20D64
CEB-20D64 Same Sky
ceb-20d64.pdf
Hersteller: Same Sky
Piezo Buzzers & Audio Indicators Buzzers
auf Bestellung 71 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CEB-20D64 Same Sky
Description: BUZZ ELMNT PZO 6.5KHZ 20MM W/WIR, Packaging: Bag, Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Capacitance @ Frequency: 13000pF @ 120Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Wire Leads, Part Status: Active, Impedance: 350 Ohms, Frequency: 6.5 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CEB-20D64 CEB-20D64 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ceb-20d64.pdf Description: BUZZ ELMNT PZO 6.5KHZ 20MM W/WIR
Packaging: Bag
Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Capacitance @ Frequency: 13000pF @ 120Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Wire Leads
Part Status: Active
Impedance: 350 Ohms
Frequency: 6.5 kHz