Produkte > SAME SKY > CEB-20FD64
CEB-20FD64
CEB-20FD64 Same Sky
ceb_20fd64.pdf
Hersteller: Same Sky
Buzzers & Audio Indicators - Board Mount buzzer, 20 mm round, 0.43 mm deep, P, 6.4 kHz, 30 V, wire leads, no driving circuit
auf Bestellung 1423 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CEB-20FD64 Same Sky
Description: BUZZER ELEMENT STD 6.5KHZ 20MM, Packaging: Bag, Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm), Type: Feedback, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Capacitance @ Frequency: 10000pF @ 1kHz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Wire Leads, Part Status: Active, Impedance: 400 Ohms, Frequency: 6.4 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CEB-20FD64 CEB-20FD64 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ceb-20fd64.pdf Description: BUZZER ELEMENT STD 6.5KHZ 20MM
Packaging: Bag
Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm)
Type: Feedback
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Capacitance @ Frequency: 10000pF @ 1kHz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Wire Leads
Part Status: Active
Impedance: 400 Ohms
Frequency: 6.4 kHz