CEP125NP-4R0MC-H
CEP125NP-4R0MC-H Sumida America Components Inc.
CEP125.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4UH 9.9A 8 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 4 µH
Current Rating (Amps): 9.9 A
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CEP125NP-4R0MC-H Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4UH 9.9A 8 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Part Status: Active, Inductance: 4 µH, Current Rating (Amps): 9.9 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CEP125NP-4R0MC-H CEP125NP-4R0MC-H Hersteller : Sumida America Components Inc. CEP125.pdf Description: FIXED IND 4UH 9.9A 8 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 8mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4 µH
Current Rating (Amps): 9.9 A
auf Bestellung 2117 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
CEP125NP-4R0MC-H CEP125NP-4R0MC-H Hersteller : Sumida CEP125-514280.pdf Power Inductors - SMD 4.0uH 10.3A
auf Bestellung 10 Stücke:
CEP125NP-4R0MC-H CEP125NP-4R0MC-H Hersteller : Sumida Corporation 99383010968299cep125.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4uH 20% 100KHz Ferrite 9.9A 0.008Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar