Produkte > CUI DEVICES > CES-303206-240L40-67
CES-303206-240L40-67
CES-303206-240L40-67 CUI DEVICES
ces-303206-240l40-67.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Speakers Neodymium Iron Boron 1600Hz 2.5W 101dBA 4Ohm Rectangular IP67 Wire Lead
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CES-303206-240L40-67 CUI DEVICES
Description: SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 101DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.181" L x 0.787" W (30.00mm x 20.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Enclosure Included, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyethylene Naphthalate (PEN), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads with Connector, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 1.6kHz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 2.5 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 1.28 kHz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 101.00, Efficiency - Testing: 2W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CES-303206-240L40-67 CES-303206-240L40-67 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ces-303206-240l40-67.pdf Description: SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 101DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.181" L x 0.787" W (30.00mm x 20.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose, Enclosure Included
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyethylene Naphthalate (PEN)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads with Connector
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 1.6kHz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 2.5 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 1.28 kHz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 101.00
Efficiency - Testing: 2W/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 154 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CES-303206-240L40-67 CES-303206-240L40-67 Hersteller : Same Sky ces_303206_240l40_67.pdf Speakers & Transducers Speaker, 30 x 20mm rectangle, 6.1mm deep, PEN, Nd-Fe-B, w/case, 2W, 4ohm, 1600Hz, w/ wire leads
auf Bestellung 420 Stücke:
CES-303206-240L40-67 CES-303206-240L40-67 Hersteller : CUI DEVICES ces-303206-240l40-67.pdf Speakers Neodymium Iron Boron 1600Hz 2.5W 101dBA 4Ohm Rectangular IP67 Wire Lead