Produkte > SAME SKY > CES-803118-28PM
CES-803118-28PM
CES-803118-28PM Same Sky
ces-803118-28pm.pdf
Hersteller: Same Sky
Speakers & Transducers speaker, 80 x 31mm rectangle, 18mm deep, cloth, Nd-Fe-B, w/case, 2W, 8ohm, 650Hz, Panel mount
auf Bestellung 439 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CES-803118-28PM Same Sky
Description: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 100DB, Packaging: Bag, Size / Dimension: 3.150" L x 1.224" W (80.00mm x 31.10mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Enclosure Included, Technology: Magnetic, Material - Cone: Cloth, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 650Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 3 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 100.00, Efficiency - Testing: 2W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CES-803118-28PM CES-803118-28PM Hersteller : CUI Devices ces_803118_28pm-1776394.pdf Speakers & Transducers speaker, 80 x 31mm rectangle, 18mm deep, cloth, Nd-Fe-B, w/case, 2W, 8ohm, 650Hz, Panel mount
auf Bestellung 386 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CES-803118-28PM CES-803118-28PM Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ces-803118-28pm.pdf Description: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 100DB
Packaging: Bag
Size / Dimension: 3.150" L x 1.224" W (80.00mm x 31.10mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose, Enclosure Included
Technology: Magnetic
Material - Cone: Cloth
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 650Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 3 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 100.00
Efficiency - Testing: 2W/100mm