CFH1100A5R6J
CFH1100A5R6J TE Connectivity Passive Product
product-1-1623821-1.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 5.6 OHM 5% 1000W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1000W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Features: Pulse Withstanding, IP65
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Size / Dimension: 12.598" L x 3.740" W (320.00mm x 95.00mm)
Composition: Wirewound
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 5.6 Ohms
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFH1100A5R6J TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 5.6 OHM 5% 1000W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1000W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Features: Pulse Withstanding, IP65, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Size / Dimension: 12.598" L x 3.740" W (320.00mm x 95.00mm), Composition: Wirewound, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Part Status: Active, Resistance: 5.6 Ohms.
Weitere Produktangebote CFH1100A5R6J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFH1100A5R6J Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_CD_1623821_A-656361.pdf Planar Resistors - Chassis Mount CFH 1100 5R6 5% 300mm Leads