Produkte > CUI DEVICES > CFM-2006CF-0150-277-20
CFM-2006CF-0150-277-20
CFM-2006CF-0150-277-20 CUI Devices
cfm_20cf-3180119.pdf
Hersteller: CUI Devices
DC Fans dc axial fan, 20 mm square, 6 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 15000 RPM, 0.82 CFM, TS
auf Bestellung 196 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-2006CF-0150-277-20 CUI Devices
Description: DC AXIAL FAN, 20 MM SQUARE, 6 MM, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 19.9mm L x 19.9mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 15000 RPM, Air Flow: 0.820 CFM (0.023m³/min), Width: 6.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 27.8dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 1 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-2006CF-0150-277-20 CFM-2006CF-0150-277-20 Hersteller : Same Sky cfm_20cf.pdf DC Fans dc axial fan, 20 mm square, 6 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 15000 RPM, 0.82 CFM, TS
auf Bestellung 141 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-2006CF-0150-277-20 CFM-2006CF-0150-277-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-20cf.pdf Description: DC AXIAL FAN, 20 MM SQUARE, 6 MM
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 19.9mm L x 19.9mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 15000 RPM
Air Flow: 0.820 CFM (0.023m³/min)
Width: 6.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 27.8dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 1 W