Produkte > CUI DEVICES > CFM-2010CF-0120-217-20
CFM-2010CF-0120-217-20
CFM-2010CF-0120-217-20 CUI Devices
cfm_20cf-3180119.pdf
Hersteller: CUI Devices
DC Fans dc axial fan, 20 mm square, 10 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 12000 RPM, 1.10 CFM, TS
auf Bestellung 217 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-2010CF-0120-217-20 CUI Devices
Description: DC AXIAL FAN, 20 MM SQUARE, 10 M, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 20mm L x 20mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 12000 RPM, Air Flow: 1.1 CFM (0.031m³/min), Width: 10.30mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 21.7dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Power (Watts): 750 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-2010CF-0120-217-20 CFM-2010CF-0120-217-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-20cf.pdf Description: DC AXIAL FAN, 20 MM SQUARE, 10 M
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 20mm L x 20mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 12000 RPM
Air Flow: 1.1 CFM (0.031m³/min)
Width: 10.30mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.7dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Power (Watts): 750 mW
auf Bestellung 217 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CFM-2010CF-0120-217-20 CFM-2010CF-0120-217-20 Hersteller : Same Sky cfm_20cf.pdf DC Fans dc axial fan, 20 mm square, 10 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 12000 RPM, 1.10 CFM, TS