Produkte > CUI DEVICES > CFM-2010CF-0170-292-20
CFM-2010CF-0170-292-20 CUI Devices
cfm-20cf.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: DC AXIAL FAN, 20 MM SQUARE, 10 M
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 20mm L x 20mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 17000 RPM
Air Flow: 1.6 CFM (0.045m³/min)
Width: 10.30mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.2dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Power (Watts): 900 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-2010CF-0170-292-20 CUI Devices
Description: DC AXIAL FAN, 20 MM SQUARE, 10 M, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 20mm L x 20mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 17000 RPM, Air Flow: 1.6 CFM (0.045m³/min), Width: 10.30mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.2dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Power (Watts): 900 mW.
Weitere Produktangebote CFM-2010CF-0170-292-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-2010CF-0170-292-20 CFM-2010CF-0170-292-20 Hersteller : CUI Devices cfm_20cf-3180119.pdf DC Fans dc axial fan, 20 mm square, 10 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 17000 RPM, 1.56 CFM, TS
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-2010CF-0170-292-20 CFM-2010CF-0170-292-20 Hersteller : Same Sky cfm_20cf-3509186.pdf DC Fans dc axial fan, 20 mm square, 10 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 17000 RPM, 1.56 CFM, TS