Produkte > CUI DEVICES > CFM-3007CF-060-188-20
CFM-3007CF-060-188-20 CUI Devices
cfm-30cf.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: DC AXIAL FAN, 30 MM SQUARE, 7 MM
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 2.0 CFM (0.056m³/min)
Width: 7.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 18.8dB(A)
Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Power (Watts): 450 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-3007CF-060-188-20 CUI Devices
Description: DC AXIAL FAN, 30 MM SQUARE, 7 MM, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 2.0 CFM (0.056m³/min), Width: 7.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 18.8dB(A), Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa), Power (Watts): 450 mW.
Weitere Produktangebote CFM-3007CF-060-188-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-3007CF-060-188-20 CFM-3007CF-060-188-20 Hersteller : Same Sky cfm-30cf.pdf DC Fans dc axial fan, 30 mm square, 7 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 6000 RPM, 1.98 CFM, TS