Produkte > SAME SKY > CFM-3010B-0130-373-22
CFM-3010B-0130-373-22
CFM-3010B-0130-373-22 Same Sky
cfm_30b.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan 30 mm square 10 mm 4.5 5.5 Vdc 1.9 W 13000 RPM 4.1 CFM AR TSPWM
auf Bestellung 165 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-3010B-0130-373-22 Same Sky
Description: FAN AXIAL 30X10.5MM 5VDC WIRE, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 13000 RPM, Air Flow: 4.1 CFM (0.115m³/min), Width: 10.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.3dB(A), Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Power (Watts): 2.55 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-3010B-0130-373-22 CFM-3010B-0130-373-22 Hersteller : CUI Devices cfm_30b-2306479.pdf DC Fans dc axial fan 30 mm square 10 mm 4.5 5.5 Vdc 1.9 W 13000 RPM 4.1 CFM AR TSPWM
auf Bestellung 233 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-3010B-0130-373-22 CFM-3010B-0130-373-22 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-30b.pdf Description: FAN AXIAL 30X10.5MM 5VDC WIRE
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 13000 RPM
Air Flow: 4.1 CFM (0.115m³/min)
Width: 10.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.3dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Power (Watts): 2.55 W