Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CFM-3010B-080-267-20
CFM-3010B-080-267-20
CFM-3010B-080-267-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-30b.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 30X10.5MM 5VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 2.5 CFM (0.070m³/min)
Width: 10.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.8dB(A)
Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 850 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-3010B-080-267-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 30X10.5MM 5VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 2.5 CFM (0.070m³/min), Width: 10.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.8dB(A), Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 850 mW.
Weitere Produktangebote CFM-3010B-080-267-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-3010B-080-267-20 CFM-3010B-080-267-20 Hersteller : CUI Devices cfm_30b-2306479.pdf DC Fans dc axial fan, 30 mm square, 10 mm, 4.5~5
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-3010B-080-267-20 CFM-3010B-080-267-20 Hersteller : Same Sky cfm_30b.pdf DC Fans dc axial fan, 30 mm square, 10 mm, 4.5~5