Produkte > SAME SKY > CFM-3010B-080-267
CFM-3010B-080-267
CFM-3010B-080-267 Same Sky
cfm_30b.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan, 30 mm square, 10 mm, 4.5 5.5 Vdc, 0.85 W, 8000 RPM, 2.52 CFM, AR
auf Bestellung 385 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-3010B-080-267 Same Sky
Description: FAN AXIAL 30X10.5MM 5VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 2.5 CFM (0.070m³/min), Width: 10.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.8dB(A), Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 850 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-3010B-080-267 CFM-3010B-080-267 Hersteller : CUI Devices cfm_30b-2306479.pdf DC Fans dc axial fan, 30 mm square, 10 mm, 4.5-5.5 Vdc, 0.85 W, 8000 RPM, 2.52 CFM, AR
auf Bestellung 674 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-3010B-080-267 CFM-3010B-080-267 Hersteller : CUI Devices cfm-30b.pdf Description: FAN AXIAL 30X10.5MM 5VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 2.5 CFM (0.070m³/min)
Width: 10.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.8dB(A)
Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 850 mW