Produkte > CUI DEVICES > CFM-4010-13-10
CFM-4010-13-10
CFM-4010-13-10 CUI DEVICES
cfm-40.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
12 V, 0.10 A, 40 x 40 x 10.6 mm, DC Fan Axial
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-4010-13-10 CUI DEVICES
Description: FAN AXIAL 40X10.6MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8300 RPM, Air Flow: 10.0 CFM (0.280m³/min), Width: 10.60mm, Weight: 0.032 lb (14.51 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.0dB(A), Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa), Power (Watts): 1.56 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-4010-13-10 CFM-4010-13-10 Hersteller : CUI DEVICES cfm-40.pdf 12 V, 0.10 A, 40 x 40 x 10.6 mm, DC Fan Axial
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
CFM-4010-13-10 CFM-4010-13-10 Hersteller : CUI Devices cfm_40-3159326.pdf DC Fans DC Fan 10CFM 1.56W 12V 40x40x10.6mm AR
auf Bestellung 989 Stücke:
CFM-4010-13-10 CFM-4010-13-10 Hersteller : Same Sky cfm_40.pdf DC Fans DC Fan 10CFM 1.56W 12V 40x40x10.6mm AR
auf Bestellung 1717 Stücke:
CFM-4010-13-10 CFM-4010-13-10 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-40.pdf Description: FAN AXIAL 40X10.6MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8300 RPM
Air Flow: 10.0 CFM (0.280m³/min)
Width: 10.60mm
Weight: 0.032 lb (14.51 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.0dB(A)
Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Power (Watts): 1.56 W
auf Bestellung 4539 Stücke:
auf Bestellung 21 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8