Produkte > SAME SKY > CFM-4020BF-095-342-20
CFM-4020BF-095-342-20
CFM-4020BF-095-342-20 Same Sky
cfm_40bf.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 20 mm, 5 Vdc, ball, 9500 RPM, 11.88 CFM, TS
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-4020BF-095-342-20 Same Sky
Description: FAN AXIAL 40X20MM BALL 5VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 9500 RPM, Air Flow: 11.9 CFM (0.333m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.2dB(A), Static Pressure: 0.410 in H2O (102.1 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.25 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-4020BF-095-342-20 CFM-4020BF-095-342-20 Hersteller : CUI Devices cfm_40bf-2821164.pdf DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 20 mm, 5 Vdc, ball, 9500 RPM, 11.88 CFM, TS
auf Bestellung 473 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-4020BF-095-342-20 CFM-4020BF-095-342-20 Hersteller : CUI Devices cfm-40bf.pdf Description: FAN AXIAL 40X20MM BALL 5VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 9500 RPM
Air Flow: 11.9 CFM (0.333m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.2dB(A)
Static Pressure: 0.410 in H2O (102.1 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.25 W
auf Bestellung 286 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CFM-4020BF-095-342-20 CFM-4020BF-095-342-20 Hersteller : CUI DEVICES cfm-40bf.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 5.5V 11.88CFM 34.2dB 40 X 40 X 20mm Tachometer Box
auf Bestellung 99 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7