Produkte > SAME SKY > CFM-4020CF-035-114-20
CFM-4020CF-035-114-20
CFM-4020CF-035-114-20 Same Sky
cfm-40cf.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 20 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 3500 RPM, 4.38 CFM, TS
auf Bestellung 83 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-4020CF-035-114-20 Same Sky
Description: FAN AXIAL 40X20MM 5VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 4.4 CFM (0.123m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 11.4dB(A), Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 450 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-4020CF-035-114-20 CFM-4020CF-035-114-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-40cf.pdf Description: FAN AXIAL 40X20MM 5VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 4.4 CFM (0.123m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 11.4dB(A)
Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 450 mW
auf Bestellung 422 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CFM-4020CF-035-114-20 CFM-4020CF-035-114-20 Hersteller : CUI Devices cfm_40cf-2821179.pdf DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 20 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 3500 RPM, 4.38 CFM, TS