Produkte > SAME SKY > CFM-4020CF-055-212
CFM-4020CF-055-212
CFM-4020CF-055-212 Same Sky
cfm-40cf.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 20 mm, 5 Vdc, omniCOOL, 5500 RPM, 6.88 CFM
auf Bestellung 343 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-4020CF-055-212 Same Sky
Description: FAN AXIAL 40X20MM 5VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 6.9 CFM (0.193m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 21.2dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 850 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-4020CF-055-212 CFM-4020CF-055-212 Hersteller : CUI DEVICES cfm-40cf.pdf DC Fan Axial omniCOOL Bearing 5V 4.5V to 5.5V 6.88CFM 21.2dB 40 X 40 X 20mm Box
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
CFM-4020CF-055-212 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-40cf.pdf Description: FAN AXIAL 40X20MM 5VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 6.9 CFM (0.193m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.2dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 850 mW
auf Bestellung 264 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3